O biurze

Biuro rachunkowe Zbigniew Szymczak w Bydgoszczy działa od 1991 roku, świadcząc rzetelne i elastyczne usługi księgowo-podatkowe i kadrowo-płacowe. Działam kompleksowo, przejmując pełną obsługę Twojej firmy, od prowadzenia rachunkowości po reprezentowanie Cię przed ZUS i organami administracji.

Ofertę usług adresuję do osób pragnących skupić się na dynamicznym rozwoju biznesu. Powierzając księgowość w ręce doświadczonego doradcy podatkowego, możesz prowadzić interesy wygodnie i bezpiecznie – zajmę się wszelkimi formalnościami, dopilnuję terminów i dokładności rozliczeń.

Kwalifikacje

Wyższe wykształcenie z zakresu rachunkowości zdobyłem w Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy. Kwalifikacje zawodowe w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwalają mi na profesjonalne i indywidualne podejście, które wymiernie przekłada się na korzyści dla Twojego biznesu. Jako certyfikowany doradca podatkowy, posiadający Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 16442/00, gwarantuję rzetelność i staranność w prowadzeniu rozliczeń.

Współpraca

Podejmując się obsługi księgowej Twojego biznesu, staram się zapewniać aktywne i kompleksowe wsparcie działalności. Doradzam w zakresie zakładania firmy oraz wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Biorę pod uwagę rozmaite aspekty prawne i finansowe. Dbam o dobrą atmosferę wzajemnych kontaktów, byś mógł poczuć, że zyskałeś we mnie zaufanego, zaangażowanego w Twoje sprawy wspólnika.

Współpraca z moim biurem księgowym w Bydgoszczy to pełne bezpieczeństwo dla Twojego biznesu.
Biuro rachunkowe Zbigniew Szymczyk: obsługa księgowa, rachunkowość, doradca podatkowy. Bydgoskich przedsiębiorców zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego!